Restauracja z makaronami


Restauracja, która oferuje Włoskie makarony to bardzo popularne miejsce w Polsce. Duża liczba gości powoduje, że całe przedsięwzięcie jest świetnym pomysłem na biznes. Ludzie chętnie przychodzą na smaczne obiady Poznań. Co sprawia, że tak się dzieje? Poniżej przedstawiamy jeden z powodów, czyli przepis makaron bolognese.

Spaghetti bolognese to jeden z najpopularniejszych włoskich przysmaków. Aby był ucztą, trzeba go odpowiednio przyrządzić. Pierwszym ważnym elementem jest sam makaron. Musi zawierać tylko mąkę, oliwę, wodę i sól. Jajka nie są wskazane, a u większości Włochów wywołałyby palpitacje serca. Tak wytworzony makaron wrzucamy do osolonej wody. Jeden litr wody na jeden kilogram makaronu. Taki przelicznik sprawia, że makaron nie będzie się kleił podczas gotowania.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest sam sos. To trudna sztuka. Aby go przygotować, należy podsmażyć pomidory na maśle, dodać czosnek, przyprawy, i oliwę. Wszystko trzeba zmiksować blenderem. Na patelni podsmażamy teraz mięso. Sos i usmażona wieprzowinę należy połączyć i wymieszać z makaronem. Uczta gotowa.