Przejdź do treści

Podymiak-Wojciechowska Małgorzata. Gabinet stomatologiczny

  • przez

W gabinecie dokonamy kompleksowego przeglądu uzębienia pod okiem stomatologa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizującego się w stomatologii dziecięcej. Głównymi pacjentami są dzieci i młodzież, w związku z czym jego głównymi pacjentami są dzieci i młodzież, ale na pomoc mogą liczyć również osoby dorosłe.

Piotrowski W. Gabinet stomatologiczny

  • przez

Gabinet stomatologiczny prowadzony jest przez doświadczony personel, który gwarantuje profesjonalne leczenie stomatologiczne w miłej atmosferze.

Lecznica stomatologiczna Best-Dent

  • przez

W lecznicy stomatologicznej Best-Dent pacjenci mogą uzyskać pomoc w pelnym zakresie leczenia zachowawczego: gabinet oferuje leczenie kanałowe, usuwanie próchnicy oraz diagnostykę obrazową.

Dental Atelier Magdalena Zięcina

  • przez

Gabinet dentystyczny „Dental Atelier Małgorzata Zięcina” oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych skierowanych zarówno do osób dorosłych jak i do dzieci.

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Łukowska

  • przez

Gabinet stomatologiczny działa na rynku medycznym już od ponad 20 lat. W zakresie usług placówki jest w szczególności: leczenie próchnicy zębów, leczenie kanałowe oraz leczenie chorób dziąseł.

EMS Dental Studio

  • przez

EMS Dental Studio świadczy szeroki zakres usług zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gabinet stomatologiczny oferuje nowoczesne metody leczenia próchnicy oraz chorób dziąseł i przyzębia.

Centrum Medyczne „Trzy Ósemki”

  • przez

Centrum medyczne „Trzy ósemki” oferuje usługi z zakresu leczenia zachowawczego oraz poprawy estetyki uśmiechu także poprzez korektę wad zgryzu. Stomatolodzy centrum medycznego specjalizują się zwłaszcza w poprawie jakości uśmiechu.

Stomatologia Protetyka Uśmiech nad Pilicą

  • przez

„Uśmiech nad Pilicą” to gabinet stomatologiczny, który przywiązuje ogromną wagę w leczeniu do prawidłowej diagnostyki. Placówka jest doskonale wyposażona w sprzęt pozwalający profesjonalnie ocenić skalę problemu i przyjęcie odpowiedniego planu leczenia.

Gabinet Stomatologiczny Magdent

  • przez

Gabinet stomatologiczny „Magdent” oferuje swoim pacjentom usługi z następujących specjalizacji: leczenie zachowawcze i kanałowe, chirurgia stomatologiczna oraz szeroki zakres zabiegów profilaktycznych pod okiem doświadczonej higienistki.

KS Dental Stomatologia

  • przez

Gabinet prowadzi zespół lekarski w składzie stomatolog, ortodonta oraz higienista stomatologiczna. Placówka oferuje zabiegi z takich specjalizacji jak leczenie zachowawcze i kanałowe oraz profilaktyka.