Przejdź do treści

/ Powiat Grójec i okolice /

Gabinety Stomatologiczne

Twój Dentysta

Grójec

Leczenie próchnicy, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implanty zębów, protezy, mosty, korony i wkłady, leczenie paradontozy, periodontologia (leczenie chorób przyzębia i dziąseł) oraz skuteczne wybielanie zębów.
Wygodny dojazd dla pacjentów spoza Grójca (lokalizacja blisko trasy nr 50 (Góra Kalwaria – Mszczonów), a jednocześnie 10 minut spacerem z centrum Grójca.

Więcej »

Stomatologia rodzinna Zakrzewscy

Góra Kalwaria

Stomatologia Rodzinna Agnieszka Zakrzewska to nowoczesny gabinet stomatologiczny, zatrudniający zarówno młodych, jak i doświadczonych lekarzy. Najwyższy standard opieki stomatologicznej gwarantuje zespół specjalistów z różnego zakresu dentystyki.

Więcej »

Stomatologia Protetyka Uśmiech nad Pilicą

Warka

„Uśmiech nad Pilicą” to gabinet stomatologiczny, który przywiązuje ogromną wagę w leczeniu do prawidłowej diagnostyki. Placówka jest doskonale wyposażona w sprzęt pozwalający profesjonalnie ocenić skalę problemu i przyjęcie odpowiedniego planu leczenia.

Więcej »

Podymiak-Wojciechowska Małgorzata. Gabinet stomatologiczny

Belsk Duży

W gabinecie dokonamy kompleksowego przeglądu uzębienia pod okiem stomatologa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizującego się w stomatologii dziecięcej. Głównymi pacjentami są dzieci i młodzież, w związku z czym jego głównymi pacjentami są dzieci i młodzież, ale na pomoc mogą liczyć również osoby dorosłe.

Więcej »

KS Dental Stomatologia

Warka

Gabinet prowadzi zespół lekarski w składzie stomatolog, ortodonta oraz higienista stomatologiczna. Placówka oferuje zabiegi z takich specjalizacji jak leczenie zachowawcze i kanałowe oraz profilaktyka.

Więcej »

Gabinet Stomatologiczny Magdent

Grójec

Gabinet stomatologiczny „Magdent” oferuje swoim pacjentom usługi z następujących specjalizacji: leczenie zachowawcze i kanałowe, chirurgia stomatologiczna oraz szeroki zakres zabiegów profilaktycznych pod okiem doświadczonej higienistki.

Więcej »

EMS Dental Studio

Grójec

EMS Dental Studio świadczy szeroki zakres usług zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gabinet stomatologiczny oferuje nowoczesne metody leczenia próchnicy oraz chorób dziąseł i przyzębia.

Więcej »

Diamond Dental

Góra Kalwaria

Medycy Diamond Dental należą do Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej i są ekspertami z różnych dyscyplin stomatologicznych: profilaktyki, endodoncji (leczenie kanałowe), pedodoncji (leczenie dzieci), periodontologii (leczenie chorób przyzębia i błon śluzowych), protetyki, implantologii, ortodoncji, stomatologii estetycznej.

Więcej »

Centrum Medyczne Vinea

Warka

Centrum medyczne Vinea świadczy kompleksowe usługi leczenie zębów. W ofercie ma takie specjalizacje jak chirurgia stomatologiczna, leczenie zachowawcze, protetyka oraz ortodoncja i implantologia.

Więcej »

Centrum Medyczne „Trzy Ósemki”

Tarczyn

Centrum medyczne „Trzy ósemki” oferuje usługi z zakresu leczenia zachowawczego oraz poprawy estetyki uśmiechu także poprzez korektę wad zgryzu. Stomatolodzy centrum medycznego specjalizują się zwłaszcza w poprawie jakości uśmiechu.

Więcej »